انواع درب های اتوماتیک شیشه ای

کشویی - Sliding

درب به صورت كشويي باز مي شود كه به يك لنگه يا دو لنگه متحرك است و با توجه به عملكرد ساده آن يكي از معمول ترين درب هاي اتوماتيك مي باشدكه دراكثر اماكن مورد استفاده قرارمي گيرد. جهت ورودوخروج آسان استفاده مي شودوبه نوعي خوش آمدگويي به عابرين ومراجعه كنندگان مي باشد.
مزاياي سيستم عبارتند از :‌
 مجهز به قفل الکترومکانیکال جهت قفل فریم و افزایش ایمنی
 با حداكثر ايمني و هوشمند جهت برخورد با مانع
 كنترل حركت درب به دوصورت دستي واتومات
 طراحي كارا وشيك درب ،كيفيت و مرغوبيت بالاي قطعات
 تعيين ابعاد، نوع فريم وشيشه باتوجه به نياز خريدار
 داراي باتري Backup جهت استفاده در زمان قطع برق

تلسکوپی - Telescopie

اين درب ها مانند درب هاي كشويي عمل مي كنند ولي از لحاظ ظاهري كمي متفاوت هستند كه در نماي ساختمان بسيار تاثير دارند. اگر در مكاني بخواهيم درب كشويي داشته باشيم و فضاي ورودي نيز كم باشد مي توان از اين درب ها استفاده كرد كه از دو سوم دهانه بعنوان فضاي ورودي بتوانيم استفاده كنيم. اين اپراتور درب هاي سنگين وزن را نيز پشتيباني مي كند.
مزاياي سيستم عبارتنداز :‌
 با حداكثر ايمني جهت برخورد با مانع
 عدم محدوديت درتعداد باز وبسته شدن درب
 قابليت كنترل توسط ريموت كنترل ، كليددستي و كليدديجيتالي
 سيستم حركتي به صورت دستي و اتوماتيك
 طراحي زيبا وكلاسيك درب و كيفيت و مرغوبيت بالاي قطعات
 تنوع در ابعاد، نوع فريم وشيشه
 داراي باتري Backup جهت استفاده در زمان قطع برق
 داراي سيستم عايق صوتي و حرارتي جهت جلوگيري از اتلاف انرژي
 توسعه وتوليد مطابق روز و استاندارد هاي جهاني

منحنی - Curve

 استفاده اصولی از فضای خالی موجود
به دلیل شکل منحنی گونه درب شیشه ای گرد حتی در موقعیت هایی که فضا محدود می باشد امکان ساخت محل های عبور مناسب و راحتی را فراهم می سازد.
 آزادی عمل در طراحی
شکل های محدب و مقعر درب اتوماتیک در شعاع دلخواه در حین اینکه آزادی و اختیار مناسبی در طراحی و ساخت را امکان پذیر می سازد هم چنین به هم پیوستگی موزونی را نسبت به معماری اطراف تأمین می کند.
 استفاده آسان مشتری
دامنه وسیعی از ویژگی های اساسی و عوامل ایمنی و کنترل که برای سازگاری با موقعیت ساختمانی انتخاب می شود. راه حل های در رابطه با مشتری را تضمین می نماید.
 تسهیلات و ایمنی
مدل های مونتاژ به خوبی مورد آزمایش قرار گرقته بیشترین راحتی و آسایش استفاده کننده و بالاترین درجه از سودمندی (مقبولیت وقابلیت استفاده داشتن) را تضمین می کند. مدل های خروج اضطراری برای استفاده در گذرگاه های نجات و فرار مناسب می باشد.

تاشو - Folding

درب‌های فولدینگ یا تا شو در کمترین عرض بیشترین بازشو را به محیط داده دارای عملکرد خوب با سرعت ‌بالا می‌باشد.این نوع درب برای سازه‌هایی که بازشوی دهانه درب ورودی کم بوده و نیاز به بیشترین بازشوی را دارند استفاده گردیده و بیش از 85 درصد عرض کل دهانه، بازشوی مفید می‌باشد.یکی از انواع رایج درب‌های اتوماتیک به لحاظ کاربری آسان و عمومی، درب‌های تاشو فولدینگ یا اتوبوسی می‌باشد .با توجه به پارامترهایی نظیر قدرت، نصب آسان و هماهنگی ظاهری آن با محیط اطراف و قابلیت کارآمدی بالا در حداقل فضای موجود و سرعت بازشو مناسب خود، از تقاضای ویژه‌ای در بین خریداران برخوردار می‌باشد.این درب در مکان‌هایی از قبیل مراکز بیمارستانی کارخانه‌های تولید دارو و تجهیزات پزشکی .تجاری، اداری، بانک‌ها، فرودگاه‌ها ،و مراکز پرتردد مورد استفاده دارد.از خصوصیات دیگر این محصول می‌توان به تنوع رنگ‌بندی فریم‌ها و کاورها و شیشه تک جداره و دوجداره اشاره نمود.

گردان - Revolving

این دربهای اتوماتیک از گرانترین انواع دربهای اتوماتیک می باشند و معمولا ورودی مراکز خرید بزرگ ، سازمانهای بسیار معتبر دولتی و خصوصی نصب می گردند . دربهای گردان یا ریوالوینگ که یکی از محصولات لوکس درب اتوماتیک است معمولا بر اساس معماری محیط یا گرایشات خریداران که بر جنبه های پرستیژی بودن و صرفه جوئی در مصرف انرژی تاکید بیشتری دارند مورد انتخاب قرار می گیرند . مکانیزم عملکرد این دستگاه بر اساس گردش باله های متحرک که بر حول محور خود استوار است می باشد و بر اساس بررسی ها یکی موثرترین درب ها درجلو گیری از اتلاف مصرف انرژی می باشند و در زمان تردد افراد ، هيچ ارتباطي بين هواي داخل و خارج به وجود نمي آيد، مجهز به سيستم ايمني پيشرفته كه در زمان برخورد و يا تشخيص مانع عمل كرده و چرخش درب از حركت باز مي ايستد و پس از برطرف شدن مانع سيستم مجدد فضاي گردش را تست نموده و مجددا راه اندازي مي گردد.
این دربها در انواع سایز بزرگ که شامل 2باله با یک درب اتوماتیک کشوئی اتوماتیک در داخل آن می باشد , درب های ریولوینگ 3 باله و 4 باله قابل عرضه می باشد. نکته جالب در مورد این درب ها این است که امکان نصب مجموعه موتور و قسمت محرکه در بخش بالایی در شکل عمومی آن و در کف زمین در موارد خاص امکان پذیر می باشد.

لولایی- Swing

درب اتوماتیک لولایی یکی از نمونه های منحصر به فرد این مجموعه میباشد و با توجه به اینکه میتوان موتور آنرا بر روی دربهای موجود در ساختمان نصب نمود، ازبسیاری از هزینه های جانبی میکاهد.درب اتوماتیک لولایی در دونوع تک لنگه و دو لنگه قابل عرضه میباشد. از مکانهای مورد استفاده این درب میتوان به منازل، مراکز تجاری و صنعتی اشاره نمود.درب اتوماتیک لولایی دارای بازوهای الکترومکانیکی بر روی لنگه های متحرک میباشد، این سیستم برای دهانه هایی که عرض آن کم می باشد و امکان نصب دربهای اتوماتیک دیگری را ندارد مفید میباشند. از ویژگی های منحصر بفرد دیگر این سیستم می توان به امکان نصب آسان آن بدون تغییرات کلی بر روی دربهای دستی موجود در محل نصب اشاره نمود. بدین ترتیب هزینه های اجرای پروژه به حداقل ممکن تقلیل می یابد و یکی از مقرون به صرفه ترین درب های اتوماتیک موجود در بازار می باشد.درب اتوماتیک لولایی جهت مکان هاي خاص مانند بيمارستان ها ، درمانگاه ها ، مراکز توانبخشي و معلولين، بوتیکها، فروشگاهها کاربرد دارند.

ورود