قفل برقی – آرام بند

قفل برقی قلابی - کله گاوی
مزایای قفل برقی سیزا : - امکان استفاده برای درب اتوماتیک و درب نفررو - دارای امنیت فوق العاده بالا نسبت به قفل های معمولی به دلیل حالت قلابی -قابلیت تحمل فشار تا 2000 کیلوگرم/مجهز به کلید ساده و کامپیوتری -دارای دو حالت شاسی دار و بدون شاسی جهت افزایش امنیت قفل برقی کاویان با این که ساخت ایران است ولی شباهت زیادی به قفل سیزا ایتالیا دارد. این قفل قابل نصب بر روی درب اتوماتیک نفررو می باشد و تنها به درب های اتوماتیک منحصر نمی شود.
آرام بند هیدرولیک - بازویی
آرام بند ها برای بستن درب های بازویی زمانی که به صورت دستی باز شده اند به کار می روند. عملیات بستن به وسیله ی تعدیل هیدرولیک قابل تنظیم انجام می شود. این آرام بند ها بر روی درب های فلزی و چوبی قابل استفاده است. ویژگی های محصول : سیستم هیدرولیک - بی صدا بسته شدن درب جذب ضربه ی دست و باد - نصب آسان و عدم تخریب در هنگام نصب قابل نصب روی درب های چوبی و آهنی و استیل نیروی کم برای باز و بسته شدن برای کودکان و سالمندان عدم نیاز به روغن و بی صدا بودن لولا در مقایسه با لولاهای معمولی طراحی مکانیک با دوام با اجزایی با بالاترین کیفیت برای اطمینان بلند مدت و قوی و عمر بلندتر محصول یکی از بهترین برندهای معتبر در زمینه آرام بند برای انواع درب ها ، آرام بندهای کینگ king کره می باشند که کمترین مرجوعی و خدمات را داشته اند البته انواع برندهای چینی نیز در این زمینه موجود می باشد.
آرام بند لولایی
مزایای استفاده از آرام بند لولایی و وجه تمایز آن با جک های سنتی اتوماتیک چیست؟ آرام بند برخلاف جک های مورد بحث در پشت درب جایی بین دو لولای درب نصب می شوند و هیچگونه مزاحمتی برای باز و بسته شدن درب ایجاد نمی کنند . این محصول پس از نصب چون پشت درب قرار میگیرد کاملا مخفی و دور از دید و دسترس هستند به همین دلیل امکان آسیب دیدن در آنها در هنگام حمل اسباب و اثاثیه و برخورد با آنها وجود ندارد . در ادامه شماری از محسنات استفاده از آرام بند لولایی ذکر می گردد: -صرفه جویی در مصرف انرژی به دلیل بسته شدن درب بلافاصله پس از هر باز شدن -کم شدن آلودگی صوتی محیط خارج -امنیت ویژوال و حفظ حریم خصوصی -جلوگیری از ورود گردو غبار و آلودگی هوا به داخل محیط -شکل زیبا و کامپکت و مخفی (پشت درب نصب می شود) -دارای رنگهای متنوع -نصب آسان و سریع با ابزار های اولیه -قیمت ارزان و اقتصادی در مقایسه با جک ها ی اتوماتیک سنتی -قابلیت نصب بر روی همه انواع درب های چوبی یو پی وی سی و فلزی تا وزن ۱۶۰ کیلوگرم -دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش تا ده سال
قفل برقی ریموتی - کارتی TSA
گروه فنی و مهندسی آویژه ارائه دهنده انواع قفل هاي برقي ايتاليايي ، نمايندگي پخش اين محصول در شرق كشور مي باشد. این قفل برای نصب بر روی درب حیاط طراحی گردیده ولی میتوان از آن در موارد مشابه نیز استفاده کرد. بر روی این قفل قابلیت استفاده از ریموت کنترل و سایر فرامین الکترونیکی پیش بینی گردیده و بنا به سفارش مشتری قابل نصب می باشد کیفیت عالی مطابق استانداردهای جهانی قابل نصب بر روی درب حیاط و پارکینگ قابل نصب بر روی دربهای چپ و راست مجهز به سیستم ریموت و کارت هوشمند و كيبورد هاي مخصوص رمز ( در صورت درخواست مشتري بايد تنظيم گردد)
قفل برقی برابری جهت درب های چوبی و آلومینیومی
از این نوع قفل در موارد متعددی همچون درب مطب های پزشکان، دفاتر اداری، فروشگاه ها و درب های ورودی ساختمان های مسکونی جهت برقی کردن انواع درب ضد سرقت ، درب های چوبی و الومینیومی استفاده می گردد. گروه فنی و مهندسی آویژه امکان بازکردن درب بوسیله ریموت و شاسی را نیز برای این قفل مهیا کرده است . هزینه پائین، نصب آسان و سریع، استفاده راحت و استحکام بالا از مزایای این قفل محسوب می شود. قفل مقابل برقی در چهار چوب درب نصب و بوسیله 2 رشته سیم 1.5 میلیمتری و با ولتاژ 24 ولت AC/DC تغذیه می شود. برعکس عملکرد قفلهای مگنتی و شفتی، همزمان با وصل جریان برق؛ قفل مقابل برقی، زبانه درب را رها کرده و بدینصورت درب باز می شود. از قفل مقابل برقی به جهت باریک بودن، می توان در انواع مختلفی از درب ها استفاده نمود.

ورود